Wakacyjne kino letnie w BD IV

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr IV zaprasza na seanse filmowe w wakacyjne popołudnia. Filmy przeznaczone dla dzieci w wieku 6+, szczegóły w bibliotece.

Mamy dla Was dwa terminy:

Hobby Horse w BD IV

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr IV zaprasza na zajęcia Hobby horse – warsztaty dla dzieci 7-10 lat.
Mamy dla Was dwa terminy:
25.07.2024 czwartek, godz.: 17:00,
8.08.2024 czwartek, godz.: 17:00.
Obowiązują zapisy w BD IV przy ul. Antalla 5 oraz pod numerem telefonu: 22 88 44 770.

Księżycowy Kącik

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr IV zaprasza do wspólnej zabawy z okazji Dnia Księżyca. 22 lipca na wszystkie chętne dzieci czeka u nas kącik plastyczny, a w nim:

Warsztaty plastyczne „Torba wakacyjnych pomysłów”

Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty plastyczne w Nautilusie ” Torba wakacyjnych pomysłów”, które odbędą się 23.07.2024 o godzinie 17:00

Porozmawiamy o tym co można robić w wakacje, poszukamy najciekawszych inspiracji a potem oddamy się zabawie plastycznej.

Stwórz kartkę dla Powstańca – warsztaty w Bibliotece Zielonej

11 lipca o godz. 15 w Wypożyczalni dla Dorosłych i Dzieci Nr 124 Zielona odbędą się warsztaty, w czasie których uczestnicy spotkania będą przygotowywać kartki dla Powstańców. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież.

Kosmiczna biblioteka. Zajęcia edukacyjne w Nautilusie

W dniu 16.07.2024 r. o godzinie 17:00 w bibliotece Nautilus odbędą się zajęcia edukacyjne pt. Kosmiczna biblioteka!

Tym razem omówimy kosmos i tajemnice wszechświata. W trakcie zajęć dzieci zapoznają się z Układem Słonecznym i planetami. Zajrzymy do odległych galaktyk i omówimy, czym jest czarna dziura. Porozmawiamy o kolonizacji Marsa i wyprawach na księżyc. Jak zwykle młodzi uczestnicy mogą brać udział w dyskusji i dzielić się posiadaną wiedzą.

Lato w mieście 2024 – Sierpień

Zapraszamy gorąco dzieci i młodzież do MultiCentrum na kolejne kreatywne warsztaty w czasie wakacji.

W sierpniu przygotowaliśmy dla was zajęcia:

Klocki K’Nex
Klub Photona
Mali Naukowcy
Mini Grafika
Plastyka Smyka
Przygody Misia Bu
Przyroda

„Wakacyjne kino z dreszczykiem” w Nautilusie

Strach ma różne oblicza. Nie brakuje filmowych widowisk, które trochę straszą, ale przede wszystkim bawią młodego widza. Kultowe do dziś są przygody Rodziny Adamsów, Scooby’ego-Doo czy duszka Kacpra.

Na seans- niespodziankę zapraszamy dzieci i dorosłych, zapewniamy wspaniałą atmosferę i lekki dreszczyk.

Do zobaczenia w Nautilusie!

Konkurs plastyczny w Nautilusie „Moje wymarzone wakacje”

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nautilus zaprasza czytelników do udziału
w konkursie plastycznym.

Chcemy zainspirować dzieci do pokazania swojej ulubionej przygody z wakacji i zaprezentowania w formie plastycznej w dowolnej technice.

Remont w Czytelni – zamknięcie

Uwaga! Uwaga!

Czytelnia Naukowa Nr XX (ul. Van Gogha 1) będzie w wakacje remontowana. Zapraszamy do 19 czerwca włącznie! Potem Czytelnia będzie nieczynna aż do września. Dokładną datę ponownego otwarcia ogłosimy pod koniec wakacji.

❗️ Najważniejsze informacje:

Wakacyjne godziny otwarcia

Szanowni czytelnicy!

W okresie wakacyjnym 24.06 – 30.08 2024 r. białołęckie biblioteki będą czynne w godzinach:

Poniedziałek, wtorek, czwartek 12:00 -19:00

Środa, piątek 11:00 – 16:00

Czytelnia Naukowa Nr XX jest w trakcie remontu, pozostaje nieczynna do odwołania.

Zapraszamy!

Poznaj parki narodowe Polski

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr IV zaprasza na zajęcia edukacyjno-plastyczne Poznaj parki narodowe Polski. Wybierzcie się z nami na pasjonującą wycieczkę przyrodniczą i poznajcie najwspanialsze chronione obszary naszego kraju.

Lato w Bibliotece

Zaczynamy wakacje!

Zapraszamy do naszych placówek – w lipcu czeka na Was moc atrakcji!

UWAGA! Wakacyjne wyzwanie w Bibliotece Zielonej!

UWAGA! WAKACYJNE WYZWANIE! Zgodnie z naszym hasłem – W plenerze nie leżę – 23 lipca (wtorek) o g.17.00 w Bibliotece Zielonej łapiemy za szydełka i DZIERGAMY jeden, bardzo długi, wspólny ŁAŃCUSZEK PRZYJAŹNI DLA ZIELONEJ 💚 Mamy tylko 1,5 godziny na zrobienie 57 metrów 😱 łańcuszka, którym owiniemy CAŁY BUDYNEK Biblioteki Zielonej.

Dziergane czwartki w Bibliotece Zielonej.

Uwaga fani dziergania! W wakacje nie rzucamy szydełek w kąt! W wybrane czwartki przez całe wakacje możecie przyjść do Zielonej i szydełkować, ile dusza zapragnie. Przynieście swoje szydełka albo wypożyczcie je od nas. Jeśli nie macie włóczek – skorzystacie z naszych.

Szachowe wtorki w Zielonej

Nudzisz się, a lubisz grać w szachy? Zapraszamy do nas – udostępniamy miejsce i szachy, przyjdź i graj! Szachowe wtorki to czas dla wielbicieli tej gry w wieku 6+, młodzieży i wszystkich, którzy lubią grać, a nie mają z kim – u nas znajdą szachową ekipę. Widzimy się w każdy lipcowy wtorek w godz. 14-16 w Bibliotece Zielonej.

PlayPause

Kategoria

Wypożyczalnia Nr 88 Wypożyczalnia Nr 58 Wypożyczalnia Nr 46 Wypożyczalnia Nr 42 Wydarzenia Solidarni z Ukrainą relacja Programy partnerskie Multicentrum Informacje

Ostatnie artykuły