BLOGI

Drodzy Czytelnicy! Jeśli ktoś z Państwa prowadzi bloga o tematyce związanej z książkami, bądź chciałby podzielić się z innymi użytkownikami naszej strony ciekawostkami dotyczącymi czytelnictwa, to jest to właściwe miejsce. Tu można zamieścić fanpage czy link do strony z interesującym artykułem bądź recenzją. Aby Państwa blog lub inny materiał znalazł się na naszej stronie, wystarczy napisać na podany adres: Tu jest kontakt do nas. Zachęcamy do współpracy.
Celem aktywowania zakładki “Blogi” jest popularyzacja czytelnictwa oraz wymiana poglądów na temat literatury, mająca sprzyjać integracji środowiska Czytelników białołęckich bibliotek.

Jako drugi prezentujemy blog Diany Chmiel, bibliotekarki, która postanowiła podzielić się swoją pasją do książek z innymi. Znajdziecie tam dużo recenzji, wywiady z autorami, konkursy. Zapraszamy!

Kolejny blog jaki prezentujemy to Blog Biblioteki Uśmiechniętej. Wypożyczalnia nr 42 ma niebywałą przyjemność zaprosić wszystkich czytelników na nasz nowy blog w całości stworzony, redagowany i pisany przez bibliotekarki. Będziemy na nim publikować recenzje, ciekawostki z „życia biblioteki”, śmieszne opowiadania i komiksy o tematyce bibliotecznej, informacje wydarzeniach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania, będzie się działo!!!

Podziel się z innymi

Najważniejsze informacje