Białołęcka Fundacja Ave angażuje się w pomoc dla ukraińskiej Sosnówki. Na stronie i na FB fundacji znajdziecie aktualną listę rzeczy, które są potrzebne. Dary możecie przynosić do siedziby przy Ceramicznej 29/1 po uprzednim umówieniu się telefonicznym: 608 178 447. Pieniądze wpłacajcie na konto Fundacji AVE, Santander Bank, nr 30 1090 1841 0000 0001 1538 0835 z dopiskiem „darowizna – Ukraina”.

My jako Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Białołęka przyłączamy się do pomocy. W dniach 14-26 marca 2022 r. organizujemy akcję „Pomóż i weź książkę”! Zapraszamy do Czytelni Naukowej (ul. Van Gogha 1) z rzeczami z listy lub z potwierdzeniem wpłaty na konto fundacji. Mamy dla Was przygotowane książki (dary od czytelników i wydawców), z których będziecie mogli wybrać dla siebie ulubione lektury i wrócić z nimi do domu.

Zbieramy też książki od Was! Przychodząc do Czytelni weźcie książki, którymi chcecie się podzielić. Zasilą one bazę książek. Pamiętajcie – zbieramy książki tylko w dobrym stanie!

Zapraszamy serdecznie przez całe dwa tygodnie w godzinach pracy Czytelni. W poniedziałek, wtorek i czwartek działamy od 12 do 19, a w środę i w piątek od 11 do 16. Widzimy się również w sobotę 26 marca w godzinach 9-14

Skupiamy się głównie na dwóch kategoriach. Zbieramy środki czystości i środki higieniczne oraz jedzenie. Prosimy o przynoszenie rzeczy tylko i wyłącznie z listy:

ŚRODKI CZYSTOŚCI, ŚRODKI HIGIENICZNE

– pieluchy dla dzieci i dorosłych,

– podpaski,

– mokre chusteczki,

– ręczniki papierowe,

– szampony

– maseczki, środki antyseptyczne,

– zestawy wyposażenia medycznego,

– leki p.gorączkowe/bólowe dla dorosłych i dzieci

– środki odkażające do ran

– leki na zatrucia, biegunki

– leki na przeziębienia

DO JEDZENIA

– woda butelkowana, najlepiej w zgrzewkach,

– mleka modyfikowane dla dzieci, słoiczki i kasze,

– dania gotowe i w puszkach długoterminowe

– makarony,

– suszone owoce,

– batony energetyczne,

– płatki śniadaniowe,

– konserwy

 

 Liczymy na Was. Razem możemy więcej. 

Udostępnij

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości

Kategorie

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości​

Kategorie

Zaloguj się