Już 1 czerwca startuje XXIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. W tym roku odbywa się on pod hasłem „Porozmawiajmy o książkach, Tygrysie”. Z tej okazji w naszych bibliotekach będzie się działo dużo ciekawych rzeczy!

Głośne czytanie w Czwórce (ul. Antalla 5)

W czerwcu wspominamy Tove Jansson oraz Antoine’a de Saint Exupéry’ego, z którymi

pragniemy zabrać dzieci w świat Muminków oraz na planetę Małego Księcia. Zapraszamy na głośne czytanie połączone z aktywnością plastyczną.

5.06 (środa) godz. 12.00, dzieci 4-6 lat – Muminki

7.06 (piątek) godz.12.00, dzieci 2-4 lata – Mały Książę

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy w bibliotece i pod numerem tel. 22 88-44-770.

Kochamy! Czytamy!

Uwaga, uwaga! Książka za zdjęcie! Pokażcie nam, że czytać można wszędzie. Zachęcamy do wysyłania zdjęć prezentujących, jak i gdzie czytacie swoim dzieciom

(bd4@bibliotekabialoleka.pl), a my z radością obdarujemy Was kolejnym tytułem do

domowej kolekcji. Wspólnie stworzymy wystawę, którą będzie można zobaczyć w naszej bibliotece. (*Każdy uczestnik, biorąc udział w akcji, wyraża zgodę na udostępnienie zdjęć na naszym profilu Facebook i w Bibliotece BD IV).

Głośne Czytanie w Zielonej (ul. Berensona 38)

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 3+ na Głośne Czytanie w Zielonej połączone z warsztatami plastycznymi. Spotkanie odbędzie się 5 czerwca (środa), godz. 9.00. Zapisy od 1 czerwca pod nr 22 675 05 12.

Warsztaty z Olą Cieślak! Koala Disco w Nautilusie (ul. Pancera 18)

Zapraszamy na warsztaty z Olą Cieślak, podczas których dzieci dowiedzą się, kto był na imprezie u Koali? Jakie odgłosy wydawali goście i jakie gatunki zwierząt reprezentowali. Zajęcia odbędą się 6 czerwca, o godz. 17.00. Zapisy od 24 maja w bibliotece lub pod numerem telefonu: 22 614 60 80