Kolejny wieczór teatralny za nami. Tym razem gościliśmy w Nautilusie Teatrzyk Lalek Pinokio ze spektaklem: „Przygody wesołego Psiuńcia” Na widowni najmłodsi czytelnicy Nautilusa.

Spektakl opowiada o przygodach dwóch misiów i wesołego Psiuńcia. Mały miś Tymoteusz kocha nad życie pieska, lecz jego tata nie chce się na niego zgodzić. Gdy misie okrada lis na pomoc przybywa bohaterski Psiuńcio. Tata przekonuje się do pieska, którego nazywa przyjacielem. Spektakl humorystyczny i pouczający. Mówi o miłości do zwierzątek, uczynności i pomocy innym. Cała widownia pomagała Tymoteuszowi przekonać tatę. Wszyscy kochamy zwierzęta.

Po spektaklu aktorzy przedstawili lalki, zadawali dzieciom pytania dotyczące sztuki. Dzieci odpowiadały doskonale. Było dużo radości!  Zapraszamy do śledzenia kolejnych wydarzeń.