Zapraszamy serdecznie na warsztaty z kolażu! Pod okiem prowadzącej, Bożki Rydlewskiej, poznamy historię kolażu, zapoznamy się z podstawowymi informacjami z zakresu kompozycji i co najważniejsze, wykonamy swój autorki kolaż!

Warsztaty odbędą się w ramach XIX Tygodnia Bibliotek, 9 maja (poniedziałek) o godzinie 18:00, w Czytelni Naukowej Nr XX (ul. Van Gogha 1). 

Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy mailowe (czytn20@bibliotekabialoleka.pl) bądź telefoniczne (22 614 64 35). Prosimy o zabranie własnych nożyczek, można też wziąć stare gazety czy inne materiały, które przydadzą się do tworzenia kolaży.

Warsztaty potrwają około 3 godzin.

Bożka Rydlewska

artystka i ilustratorka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Studiowała również na Högskolan för Design och Konsthantverk w Göteborgu. Zajmuje się twórczymi poszukiwaniami w obszarze grafiki, ilustracji, kolażu, odwołując się do tradycji obrazowania surrealistycznego oraz botaniki i literatury. Tworzy również papierowe rzeźby inspirowane książkową techniką pop-up. Brała udział w wielu wystawach w Polsce i za granicą. Więcej na: www.bozka.com , http://www.instagram.com/bozka.rydlewska, www.facebook.com/bozka.rydlewska
Udostępnij

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości

Kategorie

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości​

Kategorie

Zaloguj się