29 kwietnia jest Dzień Solidarności Międzypokoleniowej – z tej okazji obchodzimy w Warszawie Tydzień Międzypokoleniowy, akcję łączącą wszystkich, którym bliska jest idea wspierania integracji międzypokoleniowej.

W tym roku hasłem przewodnim jest „Prawdziwych przyjaciół poznaje się w każdym wieku”. Nasza Biblioteka włącza się we wspólne działania, serdecznie zapraszamy młodzież oraz seniorów na warsztaty!

– „Chwile tkane i dziergane” to tytuł międzypokoleniowych warsztatów tkackich, które poprowadzi 25 kwietnia w Bibliotece Zielonej Katarzyna Jezierska-Tratkiewicz. Zapraszamy o godzinie 18.00.

– Międzypokolenia. Spotkanie autorskie z Ewą Nowak. To spotkanie nie ma jednak żadnych ograniczeń wiekowych. Zapraszamy Was bardzo serdecznie z mamą, z kolegą, z dziećmi! Czekamy na Was 27 kwietnia, o godzinie 18.00 w Nautilusie.

27 kwietnia spotkamy się w Bibliotece Zielonej, by porozmawiać o roślinach, nasionach, sadzeniu, nawożeniu, kompostowaniu… Międzypokoleniowe warsztaty dla małych i dużych poprowadzi Daniela Grzesińska z Fundacji Alter Eko, startujemy o godzinie 17!

Zapraszamy!

Udostępnij

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości

Kategorie

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości​

Kategorie

Zaloguj się