W Nautilusie na zakończenie roku mieliśmy przyjemność gościć Teatr Wariacja.

Sztuka nosi tytuł Hej Kolęda!

Ludowy zwyczaj kolędowania pokazany jak zawsze z Teatrem Wariacja w zabawny sposób. Dwaj kolędnicy z gwiazdą i turoniem dobijają się do drzwi. Śpiewają i tańczą. A gdy już są w „izbie” zaczynają opowieść o tej wielkiej przygodzie, która im się wydarzyła w noc Bożego Narodzenia. Widzowie też biorą udział, dzieci, które u nas dzisiaj gościliśmy — śpiewały wspólnie kolędy. Dalej poznaliśmy też Herody- odegrane lalkami, żeby nie przestraszyć naszych najmłodszych widzów. A na koniec herodów Maryja i Józef dostają od Anioła do ululania Jezuska. Oczywiście jest też i Żyd, który chciałby trochę zarobić…  Jeśli lubicie się śmiać to zapraszamy koniecznie na następną sztukę razem z aktorami Teatru Wariacja.