Mieliśmy ogromną przyjemność gościć w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr IV oraz  w  Nautilusie autorkę i tłumaczkę książek dla dzieci Panią Barbarę Supeł. Spotkanie było pełne radości i dobrej zabawy. Pani Basia stworzyła przyjazną i otwartą atmosferę, co sprawiło, że dzieci czuły się bardzo swobodnie i z chęcią włączały się do zabawy. Rysowały drabinę, wspaniale odpowiadały na pytania i słuchały fragmentów książki. Okazało się, że doskonale znają całą rodzinę Pętelków!

Każde spotkanie autorskie, to dla małych czytelników doskonała okazja do poznania autora i jego książek. A dla nas bibliotekarzy to ogromna radość, gdy mali czytelnicy spędzają czas w ten sposób.

Dziękujemy naszym wspaniałym gościom, autorce i przedszkolakom. Dziękujemy również za odwiedziny Pani Annie Majchrzak – Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Białołęka, która uczestniczyła w spotkaniu w Nautilusie.

Do zobaczenia!