Szanowni Czytelnicy! Uprzejmie zawiadamiamy, że w okresie
Czytaj dalejSpotkanie z dr Beatą Michalec wokół książki „Stefan Starzyński – gospodarz stolicy w latach 1934-1939”
Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy Grzegorz Kuca wraz z Zarządem zaprasza na
Spotkanie autorskie z Beatą Michalec (zastępcą dyrektora ds. programowych Muzeum Niepodległości w Warszawie), autorką publikacji pt. “Stefan Starzyński – gospodarz stolicy w latach 1934-1939”, które odbędzie się 29 listopada 2022 o godz. 18:00 w Czytelni Naukowej Nr XX przy ul. van Gogha 1.
Inni czytali też:
-
Budżet obywatelski5 czerwca 2026/0 Comments -
Manga w czerwcu w BD IV5 czerwca 2026/ -
Czerwcowa warsztatownia w BDIV3 czerwca 2026/
Najważniejsze informacje
Biblioteczna aplikacja mobilna „e-biblioteka MATEUSZ”
Szanowni Czytelnicy! Działamy, by usprawnić naszą Bibliotekę!
Czytaj dalej