We wtorek 12 września w Czytelni Naukowej odbyło się spotkanie z Arturem Barcisiem. Rozmowę poprowadziła Kamila Drecka, współautorka książki „Aktor musi grać, by żyć”. Sala wypełniona była fankami i fanami, którzy z wielkim zainteresowaniem oczekiwali na przybycie aktora.

Pan Artur zaczarował całą publiczność od samego początku – poznaliśmy historie z jego życia prywatnego, anegdoty z planów filmowych i desek teatrów, proces przygotowania do ról i wyzwania, jakie stanęły przed nim jako aktorem. Dwie godziny spotkania minęły błyskawicznie, a na sali raz po raz rozlegały się brawa i salwy śmiechu. Po oficjalnej części spotkania można było podejść do aktora, zdobyć jego autograf i zrobić sobie zdjęcie z naszym gościem.

Spotkanie z Panem Barcisiem było niesamowitym doświadczeniem i niezwykłą okazją do połączenia dwóch różnych światów: świata kultury filmowej i literatury.

Dziękujemy serdecznie Arturowi Barcisiowi za przyjęcie naszego zaproszenia i za wspaniałe spotkanie, a naszym Czytelniczkom i Czytelnikom za obecność i ten przepiękny, wspólny wieczór.