Szanowni Czytelnicy! Uprzejmie zawiadamiamy, że w okresie
Czytaj dalejSpotkanie Klubu Mangi-relacja.
W Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr IV odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie Klubu Mangi. Rozmawialiśmy o nowościach zakupionych do naszego kącika o Japonii. Uczestnicy z uwagą wysłuchali fragmentów książki „Banzai: Japonia dla dociekliwych” autorstwa Zofii Fabianowskiej – Micyk. Zainspirowani ciekawostkami przystąpiliśmy do tworzenia zakładek do książek. Bawiliśmy się świetnie. Nie możemy doczekać się kolejnego spotkania. Zapraszamy do obejrzenia relacji z warsztatów.
Inni czytali też:
-
Budżet obywatelski5 czerwca 2026/0 Comments -
Manga w czerwcu w BD IV5 czerwca 2026/ -
Czerwcowa warsztatownia w BDIV3 czerwca 2026/
Najważniejsze informacje
Biblioteczna aplikacja mobilna „e-biblioteka MATEUSZ”
Szanowni Czytelnicy! Działamy, by usprawnić naszą Bibliotekę!
Czytaj dalej




