Czas rozpocząć nowe Kameralne Spotkania Kryminalne!

W tamtym roku przyjęliście ten cykl spotkań z wielkim entuzjazmem, mamy nadzieję, że tegoroczni gości również was ucieszą. Pierwszym autorem, który otworzy cykl w 2024 roku jest Wojciech Chmielarz – pisarz.

To autor kryminałów, dziennikarz, laureat Nagrody Wielkiego Kalibru i Wielkiego Kalibru Czytelników, sześciokrotnie nominowany do tej nagrody. Jest uznawany za jednego z najważniejszych współczesnych pisarzy kryminalnych. Autor cyklu powieści o komisarzu Jakubie Mortce: „Podpalacz” ,”Farma lalek”, „Przejęcie”, „Osiedle marzeń”, „Cienie”, cyklu gliwickiego: „Wampir” i „Zombie”, cyklu z Bezimiennym „Prosta sprawa”, „Dług honorowy”, „Zwykła przyzwoitość”, postapokaliptycznej powieści „Królowa głodu” oraz thrillerów psychologicznych – „Żmijowisko” oraz „Rana”. Na podstawie powieści „Żmijowisko” powstał serial dla Canal +.

Spotkanie odbędzie się 22 lutego (czwartek) o godzinie 18:00 w Czytelni Naukowej nr XX. Poprowadzi je Paweł Jaskulski. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 22 614 64 35.

Zapraszamy!

Udostępnij

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości

Kategorie

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości​

Kategorie

Zaloguj się