Szanowni Czytelnicy! Uprzejmie zawiadamiamy, że w okresie
Czytaj dalejSpotkanie autorskie z Wojciechem Chmielarzem
Czas rozpocząć nowe Kameralne Spotkania Kryminalne!
W tamtym roku przyjęliście ten cykl spotkań z wielkim entuzjazmem, mamy nadzieję, że tegoroczni gości również was ucieszą. Pierwszym autorem, który otworzy cykl w 2024 roku jest Wojciech Chmielarz – pisarz.
To autor kryminałów, dziennikarz, laureat Nagrody Wielkiego Kalibru i Wielkiego Kalibru Czytelników, sześciokrotnie nominowany do tej nagrody. Jest uznawany za jednego z najważniejszych współczesnych pisarzy kryminalnych. Autor cyklu powieści o komisarzu Jakubie Mortce: „Podpalacz” ,”Farma lalek”, „Przejęcie”, „Osiedle marzeń”, „Cienie”, cyklu gliwickiego: „Wampir” i „Zombie”, cyklu z Bezimiennym „Prosta sprawa”, „Dług honorowy”, „Zwykła przyzwoitość”, postapokaliptycznej powieści „Królowa głodu” oraz thrillerów psychologicznych – „Żmijowisko” oraz „Rana”. Na podstawie powieści „Żmijowisko” powstał serial dla Canal +.
Spotkanie odbędzie się 22 lutego (czwartek) o godzinie 18:00 w Czytelni Naukowej nr XX. Poprowadzi je Paweł Jaskulski. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 22 614 64 35.
Zapraszamy!
Inni czytali też:
-
Grudniowa Bibliołęka4 grudnia 2025/0 Comments -
Kreatywne zajęcia rodzinne w grudniu3 grudnia 2025/ -
Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki w Nautilusie3 grudnia 2025/
Najważniejsze informacje
Biblioteczna aplikacja mobilna „e-biblioteka MATEUSZ”
Szanowni Czytelnicy! Działamy, by usprawnić naszą Bibliotekę!
Czytaj dalejOstatnie wiadomości
Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki w Nautilusie
Zapraszamy do Biblioteki Nautilus na grudniowe spotkanie
Czytaj dalejCzarne dziury i tajemnice Wszechświata – Zajęcia edukacyjne dla dzieci.
W dniu 11.12.2025 r. o godzinie 17:00
Czytaj dalejŚwiąteczna Warsztatownia w Czwórce
Macie ochotę stworzyć coś własnoręcznie, puścić wodze
Czytaj dalej