Informujemy, że placówki bibliotek będą otwarte w
Czytaj dalejSpotkanie autorskie z Katarzyną Bosacką
Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy Grzegorz Kuca wraz z Zarządem zaprasza na spotkanie autorskie z Katarzyną Bosacką, które odbędzie się 27 marca 2023 r., o godzinie 18.00 w Czytelni Naukowej Nr XX (ul. Van Gogha 1).
Katarzyna Bosacka – dziennikarka, autorka i scenarzystka programów telewizyjnych i edukacyjnych, specjalistka od zakupów spożywczych, bojowniczka o prawa konsumenckie. Od siedmiu lat współtworzy i prowadzi w TVN Style kultowy już dzisiaj program „Wiem, co jem” oraz „Wiem, co kupuję”. Autorka wielu książek kulinarnych, poradnikowych, zakupowych. Aktualnie prowadzi nowy program dla telewizji TVN pt. „Mądrzejemy”, cyklicznie pojawia się też w programie Dzień dobry TVN, promując produkty zdrowe, w tym również eko.
Na spotkaniu Katarzyna Bosacka opowie nam jak kupować, żeby nie zwariować – na co zwracać uwagę w sklepie, jak czytać etykiety i czy warto kupować na zapas. Inne poruszone zagadnienia to – co jeść, żeby żyć długo i szczęśliwie, jaką dietę wybrać dla siebie i czy dieta musi być kosztowna, czy kuchnia polska daje możliwość wprowadzenia w domu zasad zdrowego żywienia, jak często możemy jeść słodycze i co jest większym wrogiem współczesnego człowieka – cukier czy tłuszcz.
Wstęp wolny. Po spotkaniu będzie możliwość kupienia książki „Obiad za mniej niż 5 złotych za osobę” z autografem autorki.
Serdecznie zapraszamy!
Inni czytali też:
-
Godziny otwarcia bibliotek19 września 2024/0 Comments
-
Tydzień Bibliotek na Białołęce!12 maja 2023/
-
Zimowe witraże14 stycznia 2025/
-
Styczniowy Klub Mangi14 stycznia 2025/
Najważniejsze informacje
Biblioteczna aplikacja mobilna „e-biblioteka MATEUSZ”
Szanowni Czytelnicy! Działamy, by usprawnić naszą Bibliotekę!
Czytaj dalejOstatnie wiadomości
Przy Kawie o Książkach. Spotkanie Klubu Książki w Wypożyczalni nr 69
Nasze spotkania są doskonałą okazją do dyskusji
Czytaj dalejKlub szydełka i supełka w Bibliotece Zielonej – AMIGURUMI.
28 stycznia o g.17.00 wznawiamy w Zielonej
Czytaj dalejKukiełkowo – nowe zajęcia w Bibliotece Zielonej.
Kukiełkowo to nowe zajęcia w Bibliotece Zielonej,
Czytaj dalejKategorie
Najważniejsze informacje
Przy Kawie o Książkach. Spotkanie Klubu Książki w Wypożyczalni nr 69
Nasze spotkania są doskonałą okazją do dyskusji
Czytaj dalejOstatnie wiadomości
Przy Kawie o Książkach. Spotkanie Klubu Książki w Wypożyczalni nr 69
Nasze spotkania są doskonałą okazją do dyskusji
Czytaj dalej