Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy Grzegorz Kuca wraz z Zarządem zaprasza na spotkanie autorskie z Katarzyną Bosacką, które odbędzie się 27 marca 2023 r., o godzinie 18.00 w Czytelni Naukowej Nr XX (ul. Van Gogha 1).

Katarzyna Bosacka – dziennikarka, autorka i scenarzystka programów telewizyjnych i edukacyjnych, specjalistka od zakupów spożywczych, bojowniczka o prawa konsumenckie. Od siedmiu lat współtworzy i prowadzi w TVN Style kultowy już dzisiaj program „Wiem, co jem” oraz „Wiem, co kupuję”. Autorka wielu książek kulinarnych, poradnikowych, zakupowych. Aktualnie prowadzi nowy  program dla telewizji TVN pt. „Mądrzejemy”, cyklicznie pojawia się też w programie Dzień dobry TVN, promując produkty zdrowe, w tym również eko.

Na spotkaniu Katarzyna Bosacka opowie nam jak kupować, żeby nie zwariować – na co zwracać uwagę w sklepie, jak czytać etykiety i czy warto kupować na zapas. Inne poruszone zagadnienia to – co jeść, żeby żyć długo i szczęśliwie, jaką dietę wybrać dla siebie i czy dieta musi być kosztowna, czy kuchnia polska daje możliwość wprowadzenia w domu zasad zdrowego żywienia, jak często możemy jeść słodycze i co jest większym wrogiem współczesnego człowieka – cukier czy tłuszcz.

Wstęp wolny. Po spotkaniu będzie możliwość kupienia książki „Obiad za mniej niż 5 złotych za osobę” z autografem autorki.

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości

Kategorie

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości​

Kategorie

Zaloguj się