Serdecznie zapraszamy na ostatnie już w tym roku spotkanie w ramach Kameralnych Spotkań Kryminalnych w naszej Bibliotece. Sezon zamykać będzie wspaniała autorka Izabela Janiszewska. Widzimy się 7 listopada o godzinie 18.00 w Czytelni Naukowej Nr XX (ul. Van Gogha 1). Wstęp jest wolny, ale trzeba się zapisać pod numerem telefonu 22 614 64 35.

25 października ma premierę najnowsza książka Autorki „W szponach”, ale polecamy wszystkie książki Izabeli Janiszewskiej 🙂 Są to naprawdę świetne kryminały – a na spotkaniu będzie doskonała okazja, żeby zapytać Autorkę o wszystko, co chcecie widzieć 🙂
 
O Autorce:
 
Autorka doskonale przyjętych thrillerów Niewybaczalne i Apartament, a także bestsellerowej trylogii kryminalnej Wrzask, Histeria, Amok, o komisarzu Brunonie Wilczyńskim i dziennikarce Larysie Luboń. Prawa do ekranizacji serii zostały sprzedane kilka miesięcy po debiucie. Przez wiele lat pracowała jako dziennikarka prasowa i telewizyjna dla cenionych stacji i magazynów, gdzie przygotowywała wywiady, reportaże oraz pisała scenariusze. Uwielbia dobre kino i wytrawną literaturę.
 
Udostępnij

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości

Kategorie

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości​

Kategorie

Zaloguj się