W Nautilusie wielkie święto, mieliśmy przyjemność gościć wybitną pisarkę, autorkę felietonów, opowiadań oraz powieści dla dzieci i młodzieży — Panią Ewę Nowak

Tematem przewodnim spotkania była książka „Jagna i ekowyzwania” Poznaliśmy inspiracje i poglądy Pani Ewy na temat współczesnej ekologii i ekologii z czasów szklanych butelek i weków.

Oczywiście skorzystaliśmy z okazji dowiedzenia się czegoś więcej o pracy pisarki. Pani Ewa tak ciekawie zaprosiła nas do swojego świata opowieści o kulisach tworzenia postaci. Opowiedziała o szukaniu inspiracji czy niuansach swojej pracy. Z dużym zainteresowaniem słuchaliśmy, jak Pani Ewa tworzyła znane nam postacie i zbierała fakty do swoich książek.

Historie oparte o życiową mądrość autorki okraszone poczuciem humoru i niezwykle celnym spostrzeżeniem na temat otaczającej nas rzeczywistości sprawiły, że spotkanie dla młodych słuchaczy zakończyło się zdecydowanie za szybko. Zachęcała młodych czytelników do szukania swoich pasji i mocnych stron oraz wyrozumiałości dla swoich słabszych stron. Każdy z nas jest inny i wyjątkowy.

Indywidualne podejście do każdego z czytelników na sali i urok osobisty Pani Ewy sprawił, że spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci.

Dziękujemy!

Udostępnij

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości

Kategorie

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości​

Kategorie

Zaloguj się