Rozpoczynamy drugą edycję warsztatów dla seniorek i seniorów z poruszania się w internetowym świecie! Pierwsza odbyła się pod hasłem „Bezpieczni w sieci”, drugą nazwaliśmy „Senior online”. Dzisiaj funkcjonowanie poza Internetem jest bardzo trudne – chcemy pokazać, że Internet jest fajny i pomocny i że jest dla wszystkich – trzeba tylko poznać kilka zasad nim rządzących.

Jak włączyć wifi w telefonie i czy wszędzie można to zrobić? Jak używać map Google, rozmawiać przez messengera, robić zakupy online, płacić rachunki? Jakie aplikacje warto mieć na telefonie, a jakich unikać? W jakie linki nie klikać, i na co uważać, by nie dać się oszukać ? Czym jest to głośnie AI i dlaczego warto mieć świadomość jego istnienia. A może ciekawi Was jak czytać ebooki? Słuchać muzyki, grać na telefonie czy kupować bilety do teatru online?

Zapraszamy na warsztaty! Przed nami cztery praktyczne spotkania, na których uczestnicy korzystając z własnego sprzętu (laptopa, smartfona) nauczą się tego wszystkiego i jeszcze więcej! Zajęcia poprowadzi Katarzyna Górkiewicz, która postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania uczestników.

Warsztaty odbędą się w marcowe wtorki – 5, 12, 19 i 26 o godzinie 9.00 w Czytelni Naukowej Nr XX (ul. Van Gogha 1). Zapisy pod nr telefonu 22 614 64 35 lub osobiście w Czytelni.

 

Zapraszamy!

Udostępnij

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości

Kategorie

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości​

Kategorie

Zaloguj się