W dniu 20.02.2024 r. w bibliotece Nautilus odbędą się zajęcia edukacyjne z cyklu Podróże po kontynentach.

Tym razem omówimy Australię. Dzieci poznają tajemnice tego kontynentu, dowiedzą się wielu ciekawostek na temat życia codziennego, obyczajów, religii, kulinariów i klimatu. Omówimy życie rdzennych mieszkańców Australii.

Odwiedzimy wspaniałe miasta i plaże, wyruszymy w góry na stoki narciarskie. Wybierzemy się na wirtualny spacer po rozległych pustyniach interioru. Uczestniczy poznają zwierzęta, które przybyły na kontynent w erze odkryć geograficznych i ocenimy, jak wpływają na miejscową florę i faunę. Jak zwykle będzie to doskonała okazja do dyskusji i zyskania wiedzy.

– Zapraszamy o godzinie 17.00.

– Na zajęcia obowiązują zapisy w bibliotece lub pod numerem telefonu: (22) 614 6080.

Zapraszamy do Nautilusa!