Informujemy, że placówki bibliotek będą otwarte w
Czytaj dalejPan Taro w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr IV oraz Nautilusie

W Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr IV oraz Nautilusie odbyło się spotkanie autorskie z Jolantą Berezowską i Małgorzatą Berezowską — autorkami książki Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów. Zajęcia zaczęły się od rozmowy z dziećmi o talentach – o tym, że każdy jest wyjątkowy i każdy posiada jakieś zdolności, czasem trzeba je dopiero rozbudzić.
W trakcie spotkania dowiedzieliśmy się także kto był inspiracją do powstania książki oraz jak wyglądał cały proces wydawniczy. Oglądaliśmy też bajkowe ilustracje m.in. Krainę Śpiących Talentów, gdzie wyruszył Pan Taro, w podróż nieprzewidywalną i pełną niespodzianek. Dzieci same miały okazję zmierzyć się z zagadkami i japońskimi szyframi do rozwiązania.
Nasi goście stworzyli ciepłą i radosną atmosferę. Był czas na zadawanie pytań, zakup książek, a także zdobycie autografu. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do krótkiej fotorelacji.
Inni czytali też:
-
Godziny otwarcia bibliotek19 września 2024/0 Comments
-
Kreatywne zajęcia rodzinne w maju.18 maja 2025/
-
Klub Mangi w BD IV18 maja 2025/
-
Święta cały rok18 maja 2025/
Najważniejsze informacje
Biblioteczna aplikacja mobilna „e-biblioteka MATEUSZ”
Szanowni Czytelnicy! Działamy, by usprawnić naszą Bibliotekę!
Czytaj dalejOstatnie wiadomości
Z szafy do szafy – wymiana ubrań i szycie woreczków na zioła w Zielonej.
28 maja o g.17 w Bibliotece Zielonej
Czytaj dalej