Zapraszamy do wzięcia udziału w IX wydaniu ogólnopolskiej Nocy Bibliotek, która odbędzie się w sobotę 7 października 2023 r.

Tegoroczne hasło Nocy Bibliotek brzmi „Absurd nie czytać”.

Zaczynamy o godzinie 16.00!

A tak przedstawia się nasz plan na wieczór:

16.15 – Podchody, kalambury i gry planszowe. ProfiLingua zaprasza dzieci na animacje z elementami języka angielskiego.

– Na zajęcia obowiązują zapisy.

– Zajęcia przeznaczone dla dzieci 5+.

17.00 – Warsztaty Czekoladowe Love. Stwórz z nami własną tabliczkę czekolady. Zobacz, dotknij, poczuj smak ziaren kakaowca. Poznaj z nami smak i zapach prawdziwej czekolady.

– Warsztaty przeznaczone dla dzieci 4+.

– Na zajęcia obowiązują zapisy.

18.15 – Zgadnij co to? Gry i zabawy z dawnych lat!

19.00 – Super Mario Bros. Film. Animacja dla dzieci od 5 roku życia. Mario, hydraulik z Brooklynu, wraz z księżniczką Peach i humanoidem Toadem wyrusza w podróż pełną przygód, by ocalić świat przed ziejącym ogniem żółwiem Bowserem.

– Czas trwania: 1 godz. 30 min.

– Godzina projekcji filmu może ulec zmianie.

– Na film obowiązują zapisy.

Ponadto przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji. Malowanie twarzy, wodne i brokatowe tatuaże, słodki poczęstunek i loterię z nagrodami!

To Was czeka podczas Nocy Bibliotek na Białołęce.

Zapraszamy!

Zapisy w bibliotece lub pod numerem telefonu (22)- 6146080