Międzypokoleniowe warsztaty malarstwa intuicyjnego w Dzielnicy Białołęka – to kontynuacja projektu dla mieszkańców w różnym wieku, którego realizatorem jest Fundacja Akademia Iwony Kalaman.

Warsztaty są elementem rozwoju poprzez sztukę, przybliżają jej ideę i dają wymierne efekty odkrywania talentów i uruchamiania potencjału twórczego u uczestników warsztatów. Podczas warsztatów tworzy się przyjazna atmosfera i buduje poczucie przynależności do społeczności lokalnej.  Warsztaty malarskie cieszą się ogromnym zainteresowaniem i są wręcz wyczekiwane przez mieszkańców dzielnicy. 

Materiały na warsztaty zapewnia Organizator. Podczas warsztatów uczestnicy będą poznawać różne techniki malarskie, zapoznawać się z rożnymi  formami wyrażania twórczości poprzez kolorowe malowanie, zdobienie czy nakładanie różnych struktur.

Doświadczać pracy przy sztaludze jako amatorzy i twórcy własnych inspiracji. Na każdych warsztatach powstanie 1 obraz, natomiast tematyka zajęć będzie dostosowana do grupy odbiorców. Wykonane prace uczestnicy zabierają do domu. Warsztaty będą prowadzone przez 2 osoby, które posiadają odpowiednie kwalifikację do prowadzenia zajęć z malarstwa intuicyjnego oraz kwalifikację do prowadzenia warsztatów dla osób z niepełnosprawnościami.

Projekt współfinansowany przez m.st. Warszawa.

Udostępnij

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości

Kategorie

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości​

Kategorie

Zaloguj się