Przygoda ze smartfonem czyli praktyczna nauka korzystania z telefonu z ekranem dotykowym u nas trwa nadal. Zajęcia te cieszą się ogromnym powodzeniem.

Natomiast z cyklu Biblioteka Dzieciom odbyły się Warsztaty Wielkanocne.

Śmiało można powiedzieć, że są to spotkania rodzinne i to bynajmniej nie tylko ze względu na obecność Rodziców ale także pełną wsparcia i zrozumienia atmosferę śmiechu i wspólnej zabawy. U nas, każdy spotka drzemiące w sobie dziecko.

Spotkanie rozpoczęliśmy od nadania drugiego życia plastikowej butelce, która została ozdobiona przez wszystkie dzieci i stała się pięknym koszyczkiem wielkanocnym, w którym dzieci zasiały owies dla wielkanocnego baranka.

Potem ruszyła już kreatywna machina. Spod zręcznych paluszków zaczęły wychodzić kurki, koguciki, baranki, wielkanocne zajączki i kartki świąteczne. Oczywiście nie zapomnieliśmy o jajkach, które zostały ozdobione metodą decoupage i wszystkimi innymi sposobami, które drzemały w duszy małym artystom.

Czas jak zwykle nie był dla nas łaskawy. W doskonałych humorach i na słodko o godzinie 19.00 zakończyliśmy spotkanie pozując z uszami zajączka do wspólnej fotografii.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt !