Czerwcowe lekcje biblioteczne zakończyły rok szkolny 2022/2023. Wspaniale było Was gościć w naszych progach. Spotykamy się co tydzień z kolejnymi grupami uczniów lub przedszkolaków co piątek o 9 rano.

W czasie naszych lekcji dzieci zapoznają się z biblioteką i zasadami korzystania z księgozbiorów oraz bogatej w bajki filmoteki. Przedstawiamy regulamin obowiązujący w Nautilusie. Zwiedzamy kolejne działy i zapraszamy do korzystania z naszych księgozbiorów. Dział popularnonaukowy często budzi dużo emocji – sprawdzamy wiadomości o budowie ciała człowieka, życiu tukanów czy planetach i podróżach kosmicznych. Jest czas na oglądanie książek, które interesują dzieci danej grupy.

Razem czytamy dostosowaną do wieku uczestników literaturę i rozmawiamy o bohaterach książki.

Dziękujemy wszystkim przedszkolakom i szkolniakom za udział w naszych lekcjach bibliotecznych i zapraszamy po wakacjach.

Udanego odpoczynku pełnego słońca, przygód i miłych niespodzianek.

Do zobaczenia!