Za nami piąte spotkanie warsztatowe w ramach projektu „Różni nas tak wiele – będziesz moim przyjacielem!”. Tym razem pod lupę wzięliśmy miejsca rekreacyjne. Gdzie lubimy odpoczywać? Jakie miejsca w mieście służą do odstresowania się, złapania oddechu, ale i zabawy? Dzieci mówiły o lesie i parku, o placach zabaw, skwerach i ławeczkach. O plażach nad wodą i ścieżkach rowerowych. Wszystkie miejsca, w których lubimy odpoczywać i o których mówiliśmy, udało nam się nanieść na makietę, a nawet więcej, bo zrobiliśmy też amfiteatr, wybieg dla psów i artystyczny zakątek. Dużo było pracy, ale nasi uczestnicy podeszli do sprawy niezwykle ambitnie i kreatywnie. To co, zrobili z patyczków, rurek, wykałaczek i plasteliny sprawiło, że makieta miasteczka wygląda pięknie!