W ramach obchodów 230. rocznicy urodzin Aleksandra Fredry oraz ustanowienia przez Sejm roku 2023 Rokiem Fredry, Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr IV przy ul. Antalla 5 ogłasza konkurs.

Organizator przewidział dwie kategorie wiekowe: 5-7 lat oraz 12+. Zadaniem młodszych uczestników będzie zilustrowanie dowolnego wiersza Aleksandra Fredry. Starsi zmierzą się z projektem plakatu do przedstawienia teatralnego „Zemsta”.

Na prace czekamy w terminie: 01.06.2023- 14.06.2023. Ogłoszenie wyników 20.06.2023r. na stronie biblioteki i Facebooku oraz w BD IV. Prace prosimy przesyłać na adres: bd4@bibliotekabialoleka.pl lub przynieść do Biblioteki nr IV.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Regulamin dostępny na stronie internetowej i w BD IV.