Zapraszamy na wspólne świętowanie Dnia Dziecka!

 

Dzień Dziecka w BD IV – najsłodszy dzień w roku

3 czerwca zapraszamy do BD IV na wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych czytelników wiele atrakcji. O godz. 10:00 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu „Mój wymarzony HOBBY HORSE”. W godzinach 10-18.30 mamy dla Was słodki kącik plastyczny i fotoramkę, a o godz. 17:00 rozpoczynamy projekcję filmu dla nieco starszych (6+) dzieci.

UWAGA! Na film obowiązują zapisy. Na pozostałe atrakcje wstęp wolny. Szczegóły pod numerem telefonu 22 88 44 770 i w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr IV przy ul. Antalla 5.

 

Święto Dzieci w Nautilusie

W dniu 3 czerwca 2024 r. w godzinach 13:00 – 18:00 zapraszamy rodziców i dzieci do Nautilusa na wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Razem stworzymy zakładki do książek i zakręcimy kołem fortuny! Spędzimy czas na wspólnej zabawie: poczytamy i rozwiążemy zagadki. W loterii na dzieci czekają nagrody książkowe i różne gadżety.

 

Wspólne zabawy w Wypożyczalni Nr 58

Wypożyczalnia Nr 58 zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. 3 czerwca będziemy świętować Dzień Dziecka w naszej bibliotece. Tego dnia każde dziecko, które odwiedzi naszą bibliotekę i wypożyczy książkę, będzie mogło wziąć udział w naszej loterii z nagrodami Do zobaczenia na ul. Wałuszewskiej 24!

 

Dzień Fajności w Bibliotece Zielonej

Zapraszamy dzieci w wieku 4+ na imprezę z okazji Dnia Dziecka. 04.06 będzie w Zielonej Dniem Fajności, będziemy więc robić to, co najfajniejsze – pomalujemy muzykę, zbudujemy tajemne miasto, zrobimy potwora z bagien i bagienną zupę, otworzymy kawiarnię i zrobimy wiele innych wyzwań. Zabawę zaczynamy o 17.30 na zewnętrznym terenie naszej biblioteki. Obowiązują zapisy, dobry humor i strój do pobrudzenia.

Udostępnij

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości

Kategorie

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości​

Kategorie

Zaloguj się