Teatr Kwatera

4 czerwca 2024 r. zapraszamy dzieci w wieku 4-9 lat na przedstawienie pt.: „Piotruś i Hela sprzątają świat”. Razem z dwójką rodzeństwa wyruszymy w podróż, by uratować planetę. Nie zabraknie humoru, radosnych piosenek i dobrej zabawy.

Rozpoczynamy o godz. 17:00.

BiblioTREKarz na szlaku – warsztaty podróżnicze

5 czerwca 2024 r. będziemy gościć Piotra Drozdowicza, bibliotekarza – podróżnika. Jego wesołe opowieści, pamiątki i zdjęcia z podróży z pewnością zainspirują dzieci do marzeń o przygodzie i wprowadzą nas w wakacyjny klimat. A może okaże się, że i biblioteka skrywa jakiś skarb? Do wspólnej zabawy zapraszamy dzieci w wieku 6-8 lat.

Startujemy o godz. 17.00.

Warsztaty przyrodnicze z udziałem zwierząt

6 czerwca 2024 r. razem z Vinci – Szkołą Twórczej
Nauki pogłębimy więzi z naturą i rozbudzimy w
dzieciach troskę o Ziemię. Pomogą nam w tym zaproszone zwierzaki, które zajrzą
do BD IV zapoznać się z księgozbiorem 😉 Warsztaty dla dzieci w wieku 6-9 lat.

Zapraszamy na godz. 16:30.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy od 27.05.2024 r. w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr IV przy ul. Antalla 5 lub pod numerem tel. 22 88 44 770.