W Czytelni Naukowej odbyło się spotkanie z przedstawicielami policji na temat zagrożeń, na jakie narażeni są seniorzy. O bezpieczeństwie starszych osób mówi się dzisiaj bardzo dużo, ale oszuści cały czas zmieniają swoje metody, więc warto być na bieżąco! Poznaliśmy statystyki oszustw, najczęstsze metody i kroki postępowania w sytuacji, gdy ktoś próbuje nas oszukać. Prelekcję wygłosiła mł. asp. Agnieszka Wiatrowicz-Grabowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa Praga Północ, zespół ds. Prewencji Kryminalnej. Na spotkaniu byli również obecni policjanci z komendy na Białołęce. O znaczeniu sygnałów dźwiękowych opowiedzieli przedstawiciele Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu w Dzielnicy Białołęka.
 
W spotkaniu uczestniczyła Anna Majchrzak- Zastępczyni Burmistrza Dzielnicy Białołęka dla której bezpieczeństwo seniorów jest bardzo ważne.
 
Po prelekcji był czas na pytania. Okazało się, że część uczestników spotkania doświadczyła prób wyłudzenia i oszukania. Bardzo dziękujemy za tak wartościowe spotkanie!
 
Udostępnij

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości

Kategorie

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości​

Kategorie

Zaloguj się