Drodzy Czytelnicy! Od 29.06 do 31.08 2026 roku
Czytaj dalejSenior online. Praktyczne warsztaty poruszania się w Internecie
Rozpoczynamy drugą edycję warsztatów dla seniorek i seniorów z poruszania się w internetowym świecie! Pierwsza odbyła się pod hasłem „Bezpieczni w sieci”, drugą nazwaliśmy „Senior online”. Dzisiaj funkcjonowanie poza Internetem jest bardzo trudne – chcemy pokazać, że Internet jest fajny i pomocny i że jest dla wszystkich – trzeba tylko poznać kilka zasad nim rządzących.
Jak włączyć wifi w telefonie i czy wszędzie można to zrobić? Jak używać map Google, rozmawiać przez messengera, robić zakupy online, płacić rachunki? Jakie aplikacje warto mieć na telefonie, a jakich unikać? W jakie linki nie klikać, i na co uważać, by nie dać się oszukać ? Czym jest to głośnie AI i dlaczego warto mieć świadomość jego istnienia. A może ciekawi Was jak czytać ebooki? Słuchać muzyki, grać na telefonie czy kupować bilety do teatru online?
Zapraszamy na warsztaty! Przed nami cztery praktyczne spotkania, na których uczestnicy korzystając z własnego sprzętu (laptopa, smartfona) nauczą się tego wszystkiego i jeszcze więcej! Zajęcia poprowadzi Katarzyna Górkiewicz, która postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania uczestników.
Warsztaty odbędą się w marcowe wtorki – 5, 12, 19 i 26 o godzinie 9.00 w Czytelni Naukowej Nr XX (ul. Van Gogha 1). Zapisy pod nr telefonu 22 614 64 35 lub osobiście w Czytelni.
Zapraszamy!
Inni czytali też:
-
Wakacyjne godziny otwarcia25 czerwca 2026/0 Comments -
Zamknięcie Wypożyczalni Nr 4625 czerwca 2026/ -
Najważniejsze informacje
Ostatnie wiadomości
Wakacyjna Poczta Zielonej – akcja dla dzieci w Bibliotece Zielonej.
Rozpoczynamy wielką akcję pisania wakacyjnych listów! W Bibliotece
Czytaj dalejKonkurs plastyczny pt.: „Moja ulubiona aktywność sportowa.”
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nautilus zaprasza
Czytaj dalejZajęcia edukacyjne – Stworzenia mityczne, smoki, wiedźmy i elfy.
Nautilus zaprasza wszystkich młodych odkrywców magii w
Czytaj dalej