LEGIMI

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Białołęka umożliwia Czytelnikom dostęp do bezpłatnych kodów Legimi, które dają możliwość korzystania z pełnej oferty serwisu przez 30 dni i bez limitu przeczytanych stron. To ponad 80000 tytułów książek! Aby mieć dostęp do e-booków, audiobooków oraz podcastów wystarczy napisać 1 dnia każdego miesiąca e-mail na adres: wyp124@bibliotekabialoleka.pl lub czytn20@bibliotekabialoleka.pl (weryfikowane będą tylko maile wysłane pierwszego dnia miesiąca od godziny 0:00 -zamówienia wysyłane wcześniej nie będą realizowane).

W treści wiadomości prosimy o podanie numeru karty Czytelnika.

Zasady korzystania z Legimi:

  1. Kod dostępu do Legimi może być wydany wyłącznie zarejestrowanym czytelnikom Biblioteki, którzy ukończyli 16 lat.Aby bezpłatnie korzystać z serwisu Legimi, Czytelnik musi posiadać ważną, aktywną kartę biblioteczną (wizyta w bibliotece / e-platformie zakończona wypożyczeniem książki, filmu, audiobooka lub ebooka).
  2. Konto czytelnika nie może być obciążone należnościami wobec Biblioteki.
  3. Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.Po pomyślnym zweryfikowaniu konta bibliotecznego pracownik Biblioteki wyśle e-mail z kodem dostępu.
  4. Dostęp do oferty nastąpi po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie: https://www.legimi.pl/ i wpisaniu otrzymanego kodu na stronie https://www.legimi.pl/mazowieckie/.
  5. Instrukcja korzystania z serwisu Legimizamieszczona jest na stronie https://www.legimi.pl/mazowieckie/.
  6. Kod należy aktywować do końca miesiąca kalendarzowego na stronie https://www.legimi.pl/mazowieckie/. Jeśli Czytelnik nie aktywuje pobranego w Bibliotece kodu do ostatniego dnia miesiąca, kod ten wygasa.
  7. Czytelnik otrzymuje nieograniczony dostęp do e-booków w aplikacjach Legimi na okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu.
  8. Kod jest ważny 30 dni. Aby móc korzystać z Legimi w kolejnym miesiącu należy pobrać następny kod z Biblioteki.
  9. Obowiązuje zasada: jedenczytelnik – jeden kod.
  10. Biblioteka zastrzega sobie możliwość ograniczenia wydawania kodów czytelnikom, którzy nieregularnie korzystali ze zbiorów biblioteki.

Podziel się z innymi

Najważniejsze informacje