Drodzy Czytelnicy! 13 maja (wtorek) Czytelnia Naukowa nr
Czytaj dalejCzytelnia Naukowa zaprasza!

Czytelnia Naukowa Nr XX (ul. Van Gogha 1) zaprasza!
Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek, wtorek, czwartek 12:00 – 19:00
Środa, piątek 11:00 – 16:00
Wybrane soboty 9:00 – 14:00
W Czytelni jest Wi-Fi, zapraszamy z własnym laptopem, żeby popracować lub pouczyć się na miejscu.
Oferujemy usługę skanowania i kserowania materiałów, na miejscu znajdują się trzy stanowiska komputerowe, z których można skorzystać. Jedno z nich posiada klawiaturę ukraińską.
Wszystkie nasze książki można wypożyczyć do domu! Przy sprawdzaniu dostępności w katalogu zwróćcie uwagę na to, czy dany tytuł jest za kaucją (to są książki naukowe, wypożyczane na tydzień). Jeśli nie ma takiej informacji, to znaczy, że książkę można wypożyczyć na miesiąc. Mamy mnóstwo wspaniałych reportaży, biografii, książek popularnonaukowych i kulinarnych. Na bieżąco uzupełniamy księgozbiór o nowości książkowe! Wszystkie tytuły można zamawiać przez katalog na stronie biblioteki: https://bibliotekabialoleka.online/opac/ini.php?katalog=4 (od godziny 20:00 do 8:00).
Na początku każdego miesiącu dostępne są kody do Legimi, które można uzyskać wysyłając maila z numerem swojej karty bibliotecznej na adres czytn20@bibliotekabialoleka.pl.
Inni czytali też:
-
Godziny otwarcia bibliotek19 września 2024/0 Comments
-
Tydzień Bibliotek w białołęckiej Bibliotece9 maja 2025/
-
I Festiwal Książki na Białołęce9 maja 2025/
-
Zmiana godzin otwarcia w Czytelni9 maja 2025/
Najważniejsze informacje
Biblioteczna aplikacja mobilna „e-biblioteka MATEUSZ”
Szanowni Czytelnicy! Działamy, by usprawnić naszą Bibliotekę!
Czytaj dalejOstatnie wiadomości
Zmiana godzin otwarcia w Czytelni
Drodzy Czytelnicy! 13 maja (wtorek) Czytelnia Naukowa nr
Czytaj dalejAngielski metodą Helen Doron w Nautilusie
W Nautilusie zapraszamy dzieci w wieku 3-5 lat na
Czytaj dalej