Drodzy Czytelnicy! 13 maja (wtorek) Czytelnia Naukowa nr
Czytaj dalejWalentynkowe warsztaty kaligrafii

W Czytelni Naukowej Nr XX 13 lutego o godz. 18.00 odbędą się warsztaty z brush letteringu. Poprowadzi je Pracownia Patki – Letteringuje. Niezależnie od tego, czy obchodzicie Walentynki czy nie, takie warsztaty z pewnością sprawią Wam mnóstwo radości 🙂
Uczestnicy warsztatów poznają kilka krojów liter wykonywanych cienkopisami, brush penami i innymi pisakami. Razem stworzymy wspólnie tekst do walentynki oraz całą walentynkę z różnych skrawków, papierów, wstążek itp. Każdy uczestnik po spotkaniu wychodzi z wykonaną przez siebie kartką.
Warsztaty są bezpłatne, obowiązują zapisy: telefonicznie 22 614 64 35, mailowo czytn20@bibliotekabialoleka.pl lub osobiście w Czytelni Naukowej. Warsztaty potrwają około 2 godziny, jest to spotkanie przeznaczone dla osób 16+.
Inni czytali też:
-
Godziny otwarcia bibliotek19 września 2024/0 Comments
-
Tydzień Bibliotek w białołęckiej Bibliotece9 maja 2025/
-
I Festiwal Książki na Białołęce9 maja 2025/
-
Zmiana godzin otwarcia w Czytelni9 maja 2025/
Najważniejsze informacje
Biblioteczna aplikacja mobilna „e-biblioteka MATEUSZ”
Szanowni Czytelnicy! Działamy, by usprawnić naszą Bibliotekę!
Czytaj dalejOstatnie wiadomości
Zmiana godzin otwarcia w Czytelni
Drodzy Czytelnicy! 13 maja (wtorek) Czytelnia Naukowa nr
Czytaj dalejAngielski metodą Helen Doron w Nautilusie
W Nautilusie zapraszamy dzieci w wieku 3-5 lat na
Czytaj dalej