Na marcowym spotkaniu klubu czytelniczego, które odbędzie się 24 marca (godz. 17), będziemy rozmawiać o książce „Poniedziałek z matchą”  Michiko Aoyamy,  pić matchę i wykonamy małą pracę rękodzielniczą. Obowiązują zapisy.

Udostępnij

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości

Kategorie

Najważniejsze informacje

Ostatnie wiadomości​

Kategorie

Zaloguj się